Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Форма входу

Пошук

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 10

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

.

Наші досягнення

 

 Шановні вчителі, батьки. дорогі діти!

 Щоб дізнатися реультати участі у конкурсі

"Колосок осінній-2013", зайдіть за адресою

 Результати перевірки  конкурсу "Колосок осінній-2013" 

    http://kolosok.org.ua/resaltosin13/

                    Бажаємо успіхів!!!

               

Участь у конкурсах та олімпіадах
Результати міжнародного конкурсу "Кенгуру-2013"
              
                                   
1.Волошин Є. 3клас
2.Ковальок А. 4клас
3.Мех М. 2клас
4.Тригубенко В. 2клас
5.Ловицький Д. 2клас
6.Авраменко С. 2клас
7.Ордюнов О.
8.Проценко А. 5клас
9.Баюрчак А. 5клас
10.Мотиль А. 5 клас
11.Яцканич В. 6клас
12.Кіяшко О. 4 клас
13.Лазоренко О. 4 клас
14.Селехман О. 4 клас
15.Чучмай Т. 6клас
16.Нехайчук І. 2клас
17.Водолакіна Я. 2клас
18. Водолазкін В. 6клас
19. Назимок І. 2клас
20. Голояд К. 4клас
21.Лобенко Н. 4клас
ДЯКУЄМО КООРДИНАТОРАМ КОНКУРСІВ
НЕХАЙЧУКУ Я.Д.
САЄНКО О,В.
ВЧИТЕЛЯМ- ПРЕДМЕТНИКАМ
ЖУК Н.П.
САЄНКО О.В.
ЛОВИЦЬКІЙ З.В.
РЯБКУ В.І.
УЧНЯМ ШКОЛИ
ГРА "СОНЯШНИК"
РЕЗУЛЬТАТИ

Учасник

Клас

 

Кількість балів

Нагорода

1

Авраменко Софія

2

 

 

 

36

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

2

Назимок Ірина

2

 

 

 

36

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

3

Вєрютін Дмитро

3

 

 

 

44

Диплом переможця

4

Ковальок Аліна

4

 

 

 

44

Диплом переможця

5

Кіяшко Олександр

4

 

 

 

33

 

6

Лобенко Нікіта

4

 

 

 

31

 

7

Баюрчак Анастасія

5

 

 

 

44

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

8

Довгополик Тая

5

 

 

 

44

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

9

Проценко Анастасія

5

 

 

 

42

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

10

Водолазкін Володимир

6

 

 

 

26

 

11

Ордюнов Олександр

6

 

 

 

26

 

12

Чучмай Тетяни

6

 

 

 

24

 

13

Кустя Катерина

7

 

 

 

32

 

14

Перекрест Наталя

7

 

 

 

32

 

15

Волкова Ада

7

 

 

 

25

 

16

Лепеха Тетяна

8

 

 

 

37

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

17

Проценко Владислава

8

 

 

 

37

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

18

Ковальок Ілона

8

 

 

 

35

 

19

Бусол Оксана

9

 

 

 

45

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

20

Півень Іван

9

 

 

 

41

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

21

Ніценко Лєна

9

 

 

 

39

 

22

Степан Мутовчі

9

 

 

 

33

 

23

Бусол Дар'я

10

 

 

 

28

 

24

Єрмоленко Юлія

10

 

 

 

14