Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Форма входу

Пошук

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 10

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

.

 

 Шановні вчителі, батьки. дорогі діти!

 Щоб дізнатися реультати участі у конкурсі

"Колосок осінній-2013", зайдіть за адресою

 Результати перевірки  конкурсу "Колосок осінній-2013" 

    http://kolosok.org.ua/resaltosin13/

                    Бажаємо успіхів!!!

               

Участь у конкурсах та олімпіадах

Результати міжнародного конкурсу "Кенгуру-2013"
              
                                   
1.Волошин Є. 3клас (57 балів)
2.Ковальок А. 4клас (59 балів)
3.Мех М. 2клас (53 бала)
4.Тригубенко В. 2клас (5балів)
5.Ловицький Д. 2клас (46 балів)
6.Авраменко С. 2клас (46балів)
7.Ордюнов О. 6клас (58 балів)
8.Проценко А. 5клас (47 балів)
9.Баюрчак А. 5клас (27балів)
10.Мотиль А. 5 клас (45 балів)
11.Яцканич В. 6клас (45балів)
12.Кіяшко О. 4 клас  (42 бали)
13.Лазоренко О. 4 клас  (52 бали)
14.Селехман О. 4 клас (23 бали)
15.Чучмай Т. 6клас (40 балів)
16.Нехайчук І. 2клас (41 бал)
17.Водолакіна Я. 2клас (37 балів)
18. Водолазкін В. 6клас (38 балів)
19. Назимок І. 2клас (46 балів)
20. Голояд К. 4клас (17 балів)
21.Лобенко Н. 4клас(41 бал)

Сума балів  / клас

2клас

3клас

4клас

5клас

6 клас

Відмінний результат,

більше ніж

59

91

77

80

85

Добрий результат,

більше ніж

46

65

47

44

48

ДЯКУЄМО КООРДИНАТОРАМ КОНКУРСІВ
НЕХАЙЧУКУ Я.Д.
САЄНКО О,В.
ВЧИТЕЛЯМ- ПРЕДМЕТНИКАМ
ЖУК Н.П.
САЄНКО О.В.
ЛОВИЦЬКІЙ З.В.
РЯБКУ В.І.
УЧНЯМ ШКОЛИ
Конкурс "Бобер"
Результати конкурсу "Соняшник-2014"
http://gra-sonyashnyk.com.ua/examples_assignment.php

Учасник

Клас

 

Кількість балів

Нагорода

1

Авраменко Софія

2

 

 

 

36

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

2

Назимок Ірина

2

 

 

 

36

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

3

Вєрютін Дмитро

3

 

 

 

44

Диплом переможця

4

Ковальок Аліна

4

 

 

 

44

Диплом переможця

5

Кіяшко Олександр

4

 

 

 

33

 

6

Лобенко Нікіта

4

 

 

 

31

 

7

Баюрчак Анастасія

5

 

 

 

44

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

8

Довгополик Тая

5

 

 

 

44

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

9

Проценко Анастасія

5

 

 

 

42

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

10

Водолазкін Володимир

6

 

 

 

26

 

11

Ордюнов Олександр

6

 

 

 

26

 

12

Чучмай Тетяни

6

 

 

 

24

 

13

Кустя Катерина

7

 

 

 

32

 

14

Перекрест Наталя

7

 

 

 

32

 

15

Волкова Ада

7

 

 

 

25

 

16

Лепеха Тетяна

8

 

 

 

37

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

17

Проценко Владислава

8

 

 

 

37

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

18

Ковальок Ілона

8

 

 

 

35

 

19

Бусол Оксана

9

 

 

 

45

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

20

Півень Іван

9

 

 

 

41

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

21

Ніценко Лєна

9

 

 

 

39

 

22

Степан Мутовчі

9

 

 

 

33

 

23

Бусол Дар'я

10

 

 

 

28

 

24

Єрмоленко Юлія

10

 

 

 

14