Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Форма входу

Пошук

Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 10

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

.

Самоврядування

ПОСАДОВІ ОБОВЯЗКИ ЧЛЕНІВ РАДИ

УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ШКОЛИ

 ГОЛОВА РАДИ: Організовує діяльність Ради відповідно до плану роботи, виконання рішень Ради, організовує навчання голів комісій. Систематично ( 1 раз на місяць) проводить засідання Ради, представляє інтереси учнів на рівні педагогічного колективу та батьківської громадськості школи; взаємодіє з директором школи, заступником директора з ВР.

 ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ: За відсутності голови виконує його обов’язки, здійснює контроль за виконанням доручень членами Ради. Відповідає за ведення документації, організовує навчання членів Ради, взаємодіє з головою Ради.

 КОМИСІЯ «Дисципліни і порядку»: Сприяє підвищенню дисципліни та порядку в школі, бере участь у:  контролі за станом відвідування учнями школи навчальних занять; рейдах-«Урок»;  бере участь у складанні графіка чергування класів по школі, контролює передачу чергувань; звітує перед Радою про роботу комісії.

 КОМИСІЯ «НАВЧАННЯ»: Працює у взаємодії з заступником директора з НВР, бере участь в організації та проведенні пізнавальних заходів, звітує перед Радою про участь учнів школи в олімпіадах, факультативах, гуртках., проводить рейди по перевірці стану збереження підручників, звітує перед Радою про роботу комісії.

 КОМИСІЯ «ШЕФСТВА І ДОБРИХ СПРАВ»: Організовує активну діяльність щодо збереження та ремонту шкільного майна, прибирання території, навчальних кабінетів, місць загального користування, бере участь у складанні графіка чергування класів по школі, контролює передачу чергувань, звітує перед Радою про роботу комісії.

 ПРЕС-ЦЕНТР:  Керує роботою редакції щомісячної шкільної газети «Пульс», редколегіями класних колективів по випуску «Шкільного вісника», стіннівок, тематичних газет, конкурсів плакатів, малюнків тощо. Звітує перед Радою про роботу комісії.

 комисія «культури і дозвілля»: Сприяє підготовці та проведенню культурно-масових заходів в школі, організовує дозвілля учнів, активну творчу діяльність, сприяє участі у конкурсах, виставках, змаганнях, працює над оформленням шкільних приміщень, звітує перед Радою про роботу комісії.

Комисія "Спорту і туризму": Сприяє підвищенню інтересу учнів до спорту, туристичних змагань; взаємодіє з вчителями фізичної культури; бере участь в організації та проведенні спортивних змагань; звітує перед Радою про роботу комісії.


План роботи учнівського самоврядування

http://yadi.sk/d/8vqXsw2oHSnMG

Презентація учнівського самоврядування

http://yadi.sk/d/Mfl4cEo8HSpCV

Положення про президента шкільної країни

http://yadi.sk/d/eofwLXvEHSuSA

Посадові обов'язки членів ради

http://yadi.sk/d/cWY-0kWBHSwcc