Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Форма входу

Пошук

Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 10

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

.

ЗНО-2014

ІНФОРМАЦІЯ
для представників ЗМІ

про Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році

Міністерством освіти і науки України продовжується формування нормативно-правової бази ЗНО 2014 та  вступної кампанії в цілому. З цією метою затверджено

– Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році (наказ Міністерства освіти і науки України від 29 жовтня 2013 року № 1510);  

– Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України  в 2014 році (наказ Міністерства освіти і науки України від 8 листопада 2013 року № 1579).

Календарним планом підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році, (далі – Календарний план ЗНО 2014) визначено терміни реалізації основних заходів ЗНО 2014, зокрема:

– реєстрація абітурієнтів для участі у ЗНО 2014 розпочнеться 3 січня і триватиме до 5 березня 2014 року;

–  основна сесія ЗНО 2014 проводитиметься з 3 до 27 червня 2014 року;

– результати учасників ЗНО 2014 буде оголошено не пізніше 8 липня
2014 року;

– додаткова сесія проводитиметься з 4 до 11 липня 2014 року, результати учасників додаткової сесії буде оголошено не пізніше 17 липня 2014 року.

ЗНО 2014 року не зазнало яких-небудь змін в порівнянні з минулим роком стосовно переліку предметів тестування, можливої для одного учасника кількості тестів, мови складання тестів тощо.

Обрати предмети тестування можна серед наступного переліку: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, іноземні мови: англійська, німецька, іспанська, французька (одна за вибором), біологія, географія, фізика, хімія, світова література, російська мова. Кожен з учасників матиме можливість скласти тестування не більше ніж з чотирьох предметів. Серед іноземних мов можна буде обрати лише одну.

Учасники тестування складають тести державною мовою або мовою, якою передбачається складання вибраного тесту. Під час реєстрації можна буде обрати мову складання тесту із запропонованого переліку для усіх предметів, крім української мови і літератури, російської та іноземних мов. Так, тести з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії перекладатимуться кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; тест зі світової літератури – російською мовою.

ЗНО 2014 проводитиметься з 3 до 27 червня.

В 2014 році було збережено дві сесії лише для найбільш масового тестування – української мови і літератури, проведення яких заплановано на 5 та 6 червня.

Розпочнеться основна сесія ЗНО 3 червня тестуванням з іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської). Згідно з графіком проведення ЗНО 10 червня відбудеться тестування з російської мови, 12 червня – з математики,
14 червня – з географії, 16 червня – з біології, 18 червня – з фізики, 20 червня – з історії України, 23 червня – з хімії, 25 червня – зі всесвітньої історії. Завершується ЗНО світовою літературою 27 червня 2014 року.

Результати учасників оголошуватимуться поступово, починаючи з 19 червня. Результати з усіх тестувань учасникам буде оголошено не пізніше 8 липня 2014 року.

Як і в минулі роки, для тих учасників, які зареєструвалися, але з поважної причини не були присутні на тестуванні, передбачено додаткову сесію. Особливістю додаткової сесії є проведення тестувань з двох предметів в один день у стислі строки – з 4 липня до 11 липня. Результати учасників, які складали тестування у додаткову сесію, буде оголошено до 17 липня 2014 року.

Матеріали для підготовки розміщено на сайті Дніпропетровського РЦОЯО www.dneprtest.dp.ua в розділі «Підготовка до ЗНО». Однією з ефективних складових підготовки до тестування є пробне ЗНО. Реєстрація для участі у пробному тестуванні триває до 30 листопада на сайті Дніпропетровського РЦОЯО.

Щодо деяких аспектів  Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році :

1. Серед документів, які необхідно надати вступнику під час подання заяви обов’язковий сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти). Під час вступної кампанії 2014 року вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2014 році, або сертифікати чи їх дублікати, видані у 2013, або 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 роках.

2. Приймальні комісії вищих навчальних закладів допускають до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти, які подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (або їх копії) з відповідних загальноосвітніх предметів:

– для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста –
не нижче 124 балів з конкурсних предметів;

– для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) – не нижче 124 балів
з непрофільних конкурсних предметів та не нижче 140 балів з профільних конкурсних предметів.

Вищий навчальний заклад на окремі напрями (спеціальності) може встановити вищу кількість балів сертифіката з профільних загальноосвітніх предметів, з якими вступник допускається до участі у конкурсному відборі, для зарахування на навчання.

Вищий навчальний заклад за рішенням приймальної комісії допускає до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступника, який має кількість балів з одного з непрофільних конкурсних предметів, визначених Правилами прийому, нижче 124 балів, за умови, якщо кількість балів з профільного конкурсного предмета становить не нижче 170 балів.

3. Право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі в разі їх неучасті у рік вступу
в незалежному зовнішньому оцінюванні мають:

– військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, які проходять військову строкову службу, – при вступі на денну форму навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів

– громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу;

– військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, – при вступі на заочну форму навчання;

– особи, які мають захворювання, що зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 07 березня 2008 року за
№ 189/14880.

До категорій осіб, які мають право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних екзаменів
з конкурсних предметів за власним вибором, належать:

– особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та ІІ груп, діти-інваліди);

– особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше;

– особи з числа громадяни України, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном.

Вибір здійснюється вступником під час подання документів.

УВАГА! ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ.www.dneprtest.dp.ua

ТЕЛЕФОН: 056-790-24-99